| rebiik a întrebat:

Sall, am nevoie de cateva filme de groaza. aveti ceva?
Va rog mult, primul raspuns primeste funda si al doilea cel mai bun primeste un vot

Răspuns Câştigător
| YoDenii a răspuns:

Annabelle.OMG eu de obicei nu ma sperii dar la asta am inchis ochii laughing
The last exorcism-Super filme(1 si 2)
Silent Death- Foarte interesant filmul mai ales la sfarsit am ramas cu gura cascata :O Malefic!
Pot sa iti spun mai multe, sunt o mare amatoare a filmelor de groazalaughing
28days later si 28 weeks later. 2 filme diferite. Merita vazute!
eu m-am uitat la The american horror story dar a devenit parca prea infricosator sezonul 5 nu prea ma mai uitlaughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Solitude15 a răspuns:

"Mesagerii"
"mama"
sunt bune laughing