| MissIndependent a întrebat:

Sall! pentru fanii The vampire diaries: de cine va place: Elena sau Katherine? si de ce?

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Katherine:-x imi place de ea mai mult pentru ca e mai senzualalaughing mai autoritara si mai stapana pe sinehappy. consider ca elena,este prea sensibila si intr-un fel prefacuta ( nu intelege gresit,si de ea imi place foooarte mult,dar mai mult de katherine).ca aspect,arata la fel bine inteles, dar nina dobrev arata mult mai bine cu parul ondulat, si in rolul lui katherine inspira mai multa puterehappy funda?

2 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Cum a spus si manuelaaa, Elena imi pare ft prefacuta - sincer nu stiu sa spun exact de ce,dar asta imi inspira...
Cat despre Katherine, ar fi cu putin deasupra Elenei, dar e prea rea...
Deci nu pot sa alegbig grin

| TheIonutz98 a răspuns:

Pai... Elena e mai inocenta si mai tandra, iar pe cealalta parte katherine e mai sexy si mai rea :angrycand apare episodul 20 din sezonul2?)