| Andra0037 a întrebat:

a aparut filmul harry potter si talismanele mortii part 2. imi spuneti si mie cand incepe la tv. In ce zi si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Buna. Imi pare rau sa te dezamagesc dar filmul va fi lansat in toata lumea pe data de 15 iulie si iti recomand sa mergi la cinema sa-l vezi. Il vei putea downloada in calitate dvdrip doar peste 2-3 luni, iar la TV slabe sanse sa apara in urmatorri 2 ani ( poate pe HBO) happy

4 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Filmul nici nu a aparut oficial iar la televizor va fi difuzat poate peste 1-2 ani prima parte...mai bine incerci online

| ad1st a răspuns:

Apare in cinema (IMAX) pe 15 iulie(2011) si la televizor peste vreo 2-3 ani(la cum difuzeaza astia filme noi aparute)

| Andra0037 explică:

Pai am vazut ca o sa fie maine la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@MsMaria, ai inteles cu totul altceva! Cum sa fie difuzata partea 2 din ultimul film la TV? Macar pe ce canal? Chiar n-ai inteles bine!