| DiNiSka a întrebat:

an o intrebare
Cine stie filmuri super de orce gen comedie, fantastic e. t. c?
Ofer Funda si vot la acele care imi spune 6 filmuri super ))))))))))))))))))))))))))))))))
Astept Raspunsuri =)=)=) : )

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Twilight(e pe mai multe părţi), Scary movie(comedie), Academia de poliţie(comedie) sunt ele vechi, dar mori de râs la ele. laughing+Mr.Bean
Fundă

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Imi pare rau, dar filmuri nu stiu, nu exista cuvantul in dictionar

| OanaVlad a răspuns:

Matilda,poletrgeist,sperietoarea vie, harry potter, cainii zapezii, twillight, singur acasa.

| Izzabella a răspuns:

Hachicko:a dog story(drama), scream(1, 2,3)(groaza)Zana maseluta(comedie), the grudge(1, 2,3)(groaza),destinatie finala(1, 2,3)(groaza),the gost writer(mister),

| bogdan133 a răspuns:

Denisa spune-mi pe privat ce fel de genuri ( de filme ) iti plac ca sa pot sa imi dau seama. Altfel iti spun asa: Actiune Fast and the furious ( 1-5 toate partile ), Comedie : American Pie ( 1-8 )...

| Mirela14 a răspuns:

Twilight (toate partile), titanic, piratii din caraibe, oameni mari si fara minte (comedie), harry poter... sper ca ti-am fost de ajutor

| YuKi_1060 a răspuns:

Iti dau o lista :*!
Raise Your Voice
My Sassy Girl
Another Cinderella Story [Selena Gomez]
American High School
Sirena Indragostita [Splash]
AquaMarine
Legally Blondes
Picture This
Bride Wars [Razboiul mireselor]
What A Girl Wants
Bring It On: In It to Win It [Majoretele: Totul pentru victorie]

The Lizzie Mc'Guire Movie
Just my luck
American Pie 5
High School Musical
The Parent Trap
Agent Cody Banks 1, 2
Sex And The Teenage Mind
Not Another Teen Movie
Freddy Got Fingered
Try Seventeen
Chasing Liberty
Girl Fever
Save The Last Dance
Sleepover

| ßЦßЦ a răspuns:

Blestemul 1,2, 3 (groaza)
Alone(groaza)
Zone of the Dead(groaza)
Respire(groaza)
Scufita Rosie ( groaza)

Change of Plans (comedie)
Buna! Ce faci? (comedie)
Concediu de la casnicie (comedie)

| ade_4108 a răspuns:

Singur acasa,sunt plecat in oras,titanicul,monkey trouble, denis pericol public, air buddies.toate is comedie in afara de titanic.na cam filmele astea imi plac mie, dar sper si tie. funda?happy