| KoreaJapan a întrebat:

As vrea sa stiu aseara (vineri) au fost ultimele episoade din Lovely Complex. Eu nu as vrea sa se termine... (informatie importanta: am vazut episoadele de aseara, insa vreau sa stiu daca au fost ultimele episoade, caci nu au mai dat faze din episodul urmator...)

1 răspuns:
| xDandreutzaxD a răspuns:

Http://www.peteava.ro/id-614097-lovely-complex-episodul-24 am vazut si eu episoadele de ieri si s-a terminat.ce bine ar fi sa mai apara un sezon:x