| Ady6546 a întrebat:

Cine stie cum se numeste un film? (l-am vazut la tv, si nu mai stiu cum se numeste). Cred ca e planeta maimutelor 1 sau 2, e cu maimute, stiu sfarsitul, e cu un om care era pe o planeta cu maimute, iar cand sa plece spre pamant, calatorind in spatiu, a intrat intr-un camp, si la dus in viitor, iar cand a aterizat fortat pe pamant, venise politia, salvare, ogramada lume, dar toti erau maimute. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Planeta maimutelor
Primul episod :)
http://www.cinemagia.ro/filme/planet-of-the-apes-planeta-maimutelor-585/