| younganddirk4ever5744484 a întrebat:

in ce ep din naruto(ala nou)deidara vine in satul konaha pentru a incerca sa-l ia pe naruto si sa scoata vulpea cu noua cozi din el? dau funda si vot si nu imi ziceti saitu ca il stiu(si sunt deja la ep 89)tongue

2 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Deidara nu merge in Konoha si nu are nici o treraba cu Naruto si Kiuuby in Naruto Shippuden. El l-a luat pe demonul cu 2 cozi a lui Gaara si a incercat s-a facut rost si de 4 cozi!
Oricum Deidara moare in lupta cu Sasuke explodandu-se. Acum apare doar in manga fiind readus de tehnica lui Kabuto invierea lumii impure.

| sasusaku4ever a răspuns:

Deidara pana acum nu merge in Konoha, ci Pain pe care Naruto il invinge. Oricum ep in care vine Pain e 157. Sper ca te-am putut ajuta!