| dDeiia a întrebat:

Stie cineva cu cine va ramane Kilari(din serialul cu acelasi nume) in final? Va ramane cu Hiroto sau Seiji? Funda!winking

Răspuns Câştigător
| scumpika89 a răspuns:

Va ramane cu Hiroto si uite de ce pentru ca kilari il place pe el dar si pe Seiji, Seiji nici nusi cunoaste bine sentimentele dar hiroto da si macar el incearca la seiji nu se vede ca ar placeao pe kilari

2 răspunsuri:
| scumpika89 a răspuns:

Va ramane cu Hiroto si uite de ce pentru: ca Kilari il place pe el dar si pe Seiji, Seiji nici nusi cunoaste bine sentimentele dar Hiroto da si macar el incearca la Seiji nu se vede ca ar placeao pe kilari.

| apalade23 a răspuns:

Va ramane cu Seiji eu asa cred