| OPREARADU a întrebat:

Vreau un film de dragoste. Sa fie bun poate s aaiva in el si o scena mai deochiata dar nu foarte... mersi big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeiia a răspuns:

Hmm. iti recomand Friends with Benefits! Mie personal mi-a placut foarte mult e si romantic si are si scene ''deochiate'' laughing

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Incerca The Notebook.
Un film super.

O zi buna!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cauta pe youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The notebook e unul dintre cele mai romantice si frumoase filme. Iti mai recomand si Povestea Tigrului, Don Jon si o vara foarte instabila.

The Notebook si Don jon sunt superbe. Merita vazute.

| Dubi19 a răspuns:

Filme de dragoste am multe sa iti recomand dar sa iti spun doar cele care m-au impresionat care au transmis ceva :
A walk te remember -extraordinar de fain, nu are parti deochete dar merita, e super si asta doar daca esti romantictongue, alaturi de prietena ta ar fi minunat, sunt sigura ca ai castiga o bila albatongue
-The proposal...e mai amuzant dar chiar merita, ti-l recomand cu caldura;
-If only...un alt film care mi la recomandat un prieten si e super....merita vazut.
-Bride Wars...e foarte amuzant si acesta...in fine tu decizi tongue

| florynkosmyn a răspuns:

Charlie Countryman e foarte fain.

| EMA12EMA a răspuns:

A walk to remember sau twilight