| Gabriela343 a întrebat:

Sall, voi ce credeti, in serialul iubiri secrete, delia si radu raman, nu l`am vz prima data, dar imi puteti spune si mie, fundawinking

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

Da,raman. Dar sa stii ca incepe sezon nou din cate stiu eu in toamna din auzitebig grin. Bafta! funda?

2 răspunsuri:
| florina200 a răspuns:

Da este super tare filmul delia si radu se despart pentru ca coman le spune ca delia a vrut sa-l omoare pe radu si o da afara.dar in scurt timp se impaca iar. sunt la televizor in fiecare zi pe prima la ora 23.00

| Panainte_Andrei_1995 a răspuns:

Da se desparte ca dupa ce o impusca Vlad pe delia isi perde memoria si uita de el da se vad iar de ea tot nu stie da radu o recunoaste sa vedem ca se mai intampla funda