| alexutz2 a întrebat:

Sall! Zicemi si mie un film care var fi placut sal vedeti rau de tot si nu l-ati vazut ziceti-mi numele filmului Funda cel mai bun film!

11 răspunsuri:
| BeautifulAngel a răspuns:

Twilight...dar l-am vazuttongue
Funda?batting eyelashes

| Florin6326 a răspuns:

Filmul romanesc URSUL; nu il pot vedea deoarece nu sunt in tara.

| flower_3416 a răspuns:

Eu voi fi sincera, si iti voi zice Sf Rita de Cascia si Sf Francisc de Asisi.

| ζøvع a răspuns:

Eu l-am vazut de X ori si ii super.

P.S. I love you ( asta ii filmu)

| LoveAnime4ever a răspuns:

Pai as fi vrut sa fi vazut Noapte de groaza (numele in romana ) -Fright Night (titlul in engleza). Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friends with benefits, Bad Teacher...sunt niste filme super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracatita-film Italia mi-a placut mult.

| IoonuT a răspuns:

Resurrection-Esenta raului es super e despre unu care vrea de paste si sa faca 2 inviere si omoara 6 oameni la fiecare la ia cate ceva capul bratul etc...Trebuie sa fii rezistent dar e merita din plin.

| babilici0scumpik a răspuns:

Mda ...eu le-am vazut si mi-au placut rau de tot.twilight,the vampire diaries and teen wolf sper ca le-ai vazut

| sorygokus a răspuns:

Eu iti sugerezi sa vezi un film din 2011... gen transformers. sau thor

| rocsuuuu a răspuns:

The mirrors :-ss- e de groaza