| anonim_4396 a întrebat:

A fost un film aseara pe primaTv cu 3 baieti care se deghizau in femei. Daca stie cineva sa-mi spuna cum se cheama.
Multumesc mult >big grin

Răspuns Câştigător
| Ooopss a răspuns:

Sorority boys

8 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Filmul la care te-ai uitat se numeste "Sorority Boys" traducere - "Baieti de baieti". Uite aici mai multe despre film: http://www.cinemagia.ro/filme/sorority-boys-baieti-de-baieti-2773/
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| DyNo a răspuns:

Filmul se numeste ''Baieti de baieti''.

| Angie95 a răspuns:

"Baieti de baieti" Comedie, SUA 2002

| amilove1 a răspuns:

Baieti de baieti

| amilove1 a răspuns:

Baieti de baieti

| theblacktouch a răspuns:

Buna! filmul se numeste "BAIETI DE BAIETI"

| andr3acoolgirl a răspuns:

Pai nu stiu in ce seara te-ai uitat tu la tv dar daca vrei sa cauti vreun film, poti oricand sa te uiti la programe online si acolo gasesti orice .....Cu placere!

| andr3acoolgirl a răspuns:

In orice caz, filmul se numeste BAIETI DE BAIETI.