| Mitu_George_1994 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film cu niste tineri printre care si o fata cu masti de clown cred... Nu imi mai amintesc bine filmul dar stiu ca incepea cu ei sarind de pe o cladire inalta si la un moment dat au jefuit o banca si si-au omorat si parintii pentru bani. Mai era o scena cu ei cand erau intr-un parc de skateri iar fata este ranita si unul dintre baieti ii spune ca o sa fie bine si o impusca. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| florida33 a răspuns:

New Police Story (2004) cu Jackie Chan in rolul principal (asta e?)

1 răspuns:
| Madesz a răspuns:

Interesting... Cand afli cum se cheamă filmul îmi zici...