| felix9614 a întrebat:

Am downloadat de curand un film in care cand am intrat am gasit un fisiet "VIDEO_TS" si in el am gasit mai multe parti din film. Cum fac sa le combin intr-un singur fisier?

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Foloseste VLC Media Player... dai click dreapta pe acel fisier si dai open with vlc.

2 răspunsuri:
| MarianPaun a răspuns:

Nu Trebuies Combinate. Uita-te cu atentie ca trebui sa fie una singura cea intreaga, celeleante sunt pe parti. sper ca te-am ajutat

| SpawNury a răspuns:

Deschide mereu primul fisier din "VIDEO_TS" si filmul va fi cel complet.