| Stefan18Fane a întrebat:

am si eu o intrebare, am vazut in urma cu ceva timp un film in care erau stransi cei mai norocosi oameni din lume si pusi sa sa joace tot felul de jocuri in genul Ruleta Ruseasca si tot felul de chestii din astea. Aveti idee cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Nu stiu dacai asta sau l-ai vazut este bun rau filmul 13 asa se numeste este din 2010

| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu stiu de care zici dar genul asta e Rat Race...cu unii printre care si Mr Been care sunt pusi sa alerge pana in alt oras si altii pariaza pe ei care ajunge primul, e frumos