| Vitza_Mihai_1997 a întrebat:

Salut,am vazut intr-un clip pe Youtube ca cel mai puternic personaj din Naruto este Konohamaru...mi se pare razna raulaughing Chiar este adevarat, este cel mai puternic?

3 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Bineinteles... ca NU! Cel mai puternic este Naruto. Uite o liste cu cei mai puternici : Naruto, Madara, Obito, Cei 5 Hokage, Sasuke... Doar niste exemple. Desi Konohamaru ar putea deveni chiar foarte puternic daca ar fi elevul lui Naruto!

| eleenuushcka a răspuns:

Nu stiu unde ai vazut asta insa cel mai puternic din anime este Naruto pentru ca altfel anime-ul s-ar fi numit Konohamaru! laughing

| Kekokll a răspuns:

Nu este el si nici Naruto exista mai multe personaje mult mai puternice decat naruto dar asta este esenta serialului naruto evolueaza pana devine cel mai puternic personaj din anime oricum konohamaru nu este nici macar in primi 50!