| Bujor_Andrei_2000 a întrebat:

Am vazut pana acum Breaking Bad, Prison Break, Game of Thrones si Orange is the new black. Ce alte seriale imi mai recomandati?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sons of anarchy, The walking dead, Lie to me, The mentalist, Doctor house, Sherlock, Hannibal.

| OnuOnulică a răspuns:

Supernatural (2005-);
The Strain (2014-);
The Walking Dead (2010-).

| faramatania a răspuns:

True Detective, Sense8, The Sopranos, Lost, Lilyhammer, Banshee, The 100, Gotham,Blood & Oil, Into The Badlands, Wicked City, The Shannara Chronicles, Childhood's End (mini-serie), The X-Files (2015/mini-serie),The Magicians, 11.22.63 (2016-),Baskets (2016)

| iamprettybored a răspuns:

Supernatural, The Walking Dead, Doctor Who, BBC Sherlock, Sons of Anarchy, Skins UK, Doctor House, Num3rs, Castle, Dexter, Spartacus, Lie to me, Hannibal, American Horror Story, Merlin, The 100 etc.

Eu le-am văzut pe toate cele de mai sus și îți spun sincer că merită. Doctor Who mai apare la tv pe BBC Entertainment, iar Merlin, Num3rs, Spartacus și BBC Sherlock pe AXN sau AXN Black, dar nu întotdeauna.
Multă baftă la văzut seriale happy

| MJo a răspuns:

Hannibal. Sherlock. Dexter. The mentalist. 24. Insa nu te astepta ca vreun serial sa fie mai bun decat ''Prison break"

| Clubăreală a răspuns:

Black Sails, acum am inceput si eu sa ma uit. Vizionare placuta!