| Fcsb_Florin_1992 a întrebat:

Ati văzut cumva seria star wars? Daca da, voi fiind "in domeniu" spune.ți va rog daca exista vreo legatura intre SERIALUL REAL, FACUT CU OAMENI REALI SI CEL ANIMAT - STAR WARS-THE CLONE WARS. (Serial animat care mai este redat si in vreo 70 de episoade pe C.artoon Network). Vrea sa stiu daca seria Reala se continuă in seria Animata.

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Seria animata "The Clone Wars" umple golul dintre ep. 2 "Atack of the Clones" si ep. 3 "Revenge of the Sith" din seria filmata.

| Mcboss05180 a răspuns:

Seria reala nu se continua in seria animata. Eu am vazut filmele si au avut legatura intre ele si fara sa vad desenele animate cu star wars. Seria animata a fost facuta pentru copii si marketing. De la desenul animat au aparut jucarii lego, papusi, sabii laser. Seria animata nu a fost facuta pentru a umple un gol din film ci pentru a mai aduce profit.