| Oni21 a întrebat:

Cand eram mic am vazut un film de aventura, fantezie era ceva straniu.Nu mai tin minte nici cum se chema nici mare parte din intamplari. Tin minte doar o scena in care personajele erau intr-o casa mare de lemn si au incercat sa fuga de ceva (nu mai tin minte ce) si s-a rupt podeaua si erau sa cada jos unde erau aligatori.Era un film cu multe animale.Ma rog nu cred ca m-am exprimat prea bine, dar as vrea sa stiu daca stie cineva cum se cheama filmul, daca si-a dat seama despre ce film e vorba.Sau daca nu macar mai spune-ti niste filme de genul asta.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| yoana_5239 a răspuns:

Jumanji cred nu stiu sigur

3 răspunsuri:
| Oni21 explică:

Multumesc de parere.Dar din pacate nu este Lemony Snicket.Astept si alte pareri!

| Oni21 explică:

Da Yoana! Asta era! Multumesc mult! Funda si vot inteligent! Mersi din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este vorba despre ecranizarea romanului lui Lemony Snicket,"O serie de evenimente nefericite".
http://www.cinemagia.ro/......e-de-7182/