| bogdy9696 a întrebat:

Care imi ziceti niste filme horror calumea sa nu adorm la ele.Sa aibe efecte faine si povesti interesante.Sau daca stiti filme horror sa nu mai dorm dupa ele. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| brunetta24 a răspuns:

The omen, Mama.

5 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

The grudge 1 2 si 3, the ring 1, 2, silent hill, the haunting in connecticut 1 si 2, inside, drag me to hell, True Bloodthirst, sinister, si multe altele pe care le am vazut

| raducuu a răspuns:

Poti sa te uiti la gameplay full pentru jocul FEAR 2 e super scarybig grin

| BCDaniel a răspuns:

Ultimul film horror pe care l-am vazut eu mai decent a fost "Idle Hands" (Maini ucigase). Alt film pe care l-am vazut acum 2-3 ani a mai fost Jeepers Creepers. Sper sa fie de folos!winking

| AnDrACooL a răspuns:

Pai cel mai tare serial e brekin down si e cu din astia vampir, emo si chestii

| Mezei a răspuns:

Pai Human Centipede
trailer: http://www.youtube.com/watch?v=aT_CaVUKp00