| cavalerul11 a întrebat:

Salut caut si eu un seti unde sa ubloadez videouri cine imi da si mi-e un seti sa nu fie din Romania sa fie din Anglia sau Italia orice tara infara de Romania cine imi da cele mai multe seti ia funda din prima daca nu merge sale puneti datimile la mesaje

1 răspuns:
| Mihai_Suciu_1998 a răspuns:

Salut. Intra pe situ asta http://youtubedownload.altervista.org/
si apasa free download. Dupa ce l-ai instalat intra youtube downloader ce l-ai instalat mai devreme si copiaza url unui clip de pe youtube si introducel. Asteapta cateva minute si apoi videoclipul o sa ti se traga pe calculator. Poti sal transformi si in mp3 sau mp4 toto pe programul asta. Spor la treaba!