| EdiC a întrebat:

Salut:Cine stie veun film de comedie asemanator cu american pie?
mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| liviui a răspuns:

Porky's e din 1982, dar e genial http://www.imdb.com/title/tt0084522/

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand următoarele comedii: Going My Way, Il Caimano, Fools Rush In, Quartet, Les tortillards, Le Magnifique, Marea mahmureală 3, Salvation Boulevard, Starbuck, Miss Deal, Saving Face, Love Is All You Need.
Vizionare plăcută!
Pa-pa.

| faramatania a răspuns:

Project X
21 & Over
Mardi Gras:Spring Break
How High
Road Trip
Van Wilder: Freshman Year
Blue Mountain State (serial)

| Frank51 a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3, 4. nu mai stiu cate sunt

| piTiCcu a răspuns:

Încearcă..Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5
Pa,pa.

| NeymarJr11 a răspuns:

Project X, tongue belewinking, Dau invitatie pe facebook la 1 chef si vin 2 mil de oameni laughing)

| MiculFaraon a răspuns:

Nu stiu daca este asemanator cu American Pie dar este poate mai amuzant ca el. Filmul se numeste Coana Mare si este foarte amuzant. Un alt film ar mai fi '' Ala Micu'' este cu un barbat care este pitic de inaltime si face multa caterinca. Vizionare placuta!

| Rape a răspuns:

Marea Mahmueala 1 si 2
The Little Man

| Noodlez a răspuns:

Cauta Blue Mountain State. Mai bun ca American Pie si e si serial, deci o sa te tina o gramada!

| Bubu0800 a răspuns:

Marea mahmureala ..nu e ca american pie dar e comedie big grin sper ca te-am ajutat

| Serbanica_Stefania_1986 a răspuns:

Van Wilder.Nu e chiar nou dar e relativ pe genul American Pie.