| Almássy a întrebat:

Salut, cine stie vreun film(nu serial), dupa povestea clasica (dar sa fie un film mai nou) cu fata cea destul de saraca care se muta in alt loc la nu stiu ce scoala si cel mai bogat baiat se indragosteste de ea / laughing va rog cine stie, sunt foarte plictisita

3 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Sincer, nu stiu[comentez deoarece si eu vreau sa aflu si asa voi primii notificare cu numelelaughing ], insa eu acum ma uit la un serial[ da, serial, din pacate] care ma face sa ma tavalesc pe jos de raslaughing se numeste White Collar. povestea: un hot de arta renumit este eliberat conditionat ca sa lucreze cu FBI. cel cu care lucreaza il duce la un hotel [darapanat] si ii spune ca daca gaseste alt loc cu doar 700 dolari/luna se poate muta. si in juma de zi hotul nostru poarta costume de lux si traieste intr-o vila din centrul New Yorkului. si este si poveste de dragoste acolo f. frumoasa si captivanta, fata rapita, care vrea sa se reintalneasca cu iubitu si nu poate, hoti, tradatori, criminali etc si etc. poate te uiti si tu.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

O cenusareasa moderna, totusi, cred ca s-ar incadra in ceea ce ceri tu.

| Anna333 a răspuns:

A cinderella story este pe tema asta. e ok filmul