| Silverro a întrebat:

Imi enumerati si mie niste filme bune din 2011... ceva ce ati vazut si/sau stiti ca ar merita vazut! Nu conteaza prea mult genul.

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

O sa iti spun ce am urmarit eu din anul acesta. In primul rand ar fi "The Rite" (cu Anthony Hopkins) - un thriller la sf caruia nu stii daca l-ai urat sau placut, dar are niste elemente misto, apoi ar fi "The Mechanic" (cu tipul din Crank/The Italian Job), care joaca ft bine in acest film de actiune care chiar mi-a placut. Am mai vazut "The Eagle" (cu Channing Tatum -tipul din Step Up 1) - drama si actiune... un film nici prea, prea, nici foarte, foarte...dar, merge. Cam cu atat pot sa te ajut. Vizionare placuta!