| GrozzyGroaza a întrebat:

Salut, îmi puteți da niste animeuri gen că Naruto?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

One Piece, Bleach, Black Clover. Bleach ar fi declarat ca se relanseaza anul viitor ca sa termine manga deci merita văzut pana atunci. happy

| AlexAL275 a răspuns:

My Hero Academia, Hunter x Hunter, Bleach, Demon Slayer, Boruto( continuarea de la Naruto), One Piece, Tokyo Ghoul sau Black Clover.
Profilul meu de anime list :
https://myanimelist.net/animelist/malexandru270&view=tile&status=2

| iuliaOK a răspuns:

Un anime mai fain decât naruto (părerea mea) e one piece. Dacă ți a plăcut naruto, sigur asta o sa îți placa și mai mult

| Dani2478 a răspuns:

Niste anime-uri pe care le-am urmărit și mi-au plăcut sunt : Bleach, Inazuma Eleven, Grisaia No Kajitsu, Tokyo Ghoul, Clanned, Sword Art Online, Hight School Dxd