| YusukeUrameshi a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie cum este anime-ul blood+ nu stiu cum e cel care il descrie cel mai bine funda love struck

Răspuns Câştigător
| Sayoko a răspuns:

Este vorba despre o fata care se lupta cu niste monstrii si are o sora de partea raului pe care vrea s`o omoare. nu`si aduce aminte de trecutul ei. are un ...nu`mi vine acum cum se numeste e ca un sclav care o ajuta si a intrat intr-o familie de oameni. daca se taie la mana si pune sangele pe sabie ii se fac ochii rosii si are niste puteri mai mari. in trecut ea avea parul lung si omora oamenii si apoi a adormit pentru mult timp si a fost trezita (nu mai stiu de cine) si apoi la sfarsit dupa ce o va omori pe sorasa o sa adoarma di nou pentru mult timp. mie nu prea mi-a placut. ma cam plictisea.

1 răspuns:
| DarkShina5566 a răspuns:

Nu-ti pot spune prea multe despre acest anime pentru ca ar trebui sa te uiti singur/a.E vorba de o fata cam ciudata cu puteri ciudate care nu-si aminteste de trecutul ei.Ea trebuie sa se lupte cu chiropteri (monstrii).Mai departe tu trebuie sa descoperi.Iti garantez ca nu vei regreta daca vei viziona serialul.