| vladsoare a întrebat:

Salut.
In aceasta seara eu si cativa prieteni/prietene vrem sa ne uitam la un film de groaza. Imi recomandati si mie unul care sa fie cu adevarat horror? big grin

Răspuns Câştigător
| oK3 a răspuns:

Wrong turn 4 cel mai sadic si super, the grudge oricare(1, 2,3), the ring 2, saw 7, train (trenul groazei) cu adevarat sadic, hostel 2 sau 3, the thing, scream 5, A Nightmare on Elm Street acum ceva mai vechi evil dead 1, 2, 3, cannibal holocaust, halloween,
resident evil 1, house of wax, 28 weeks later, the mist, hellraiser, 28 days later, [REC], dawn of the dead, jeepers creepers, the descent

7 răspunsuri:
| AdiAdrian1995 a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6, 7, Orphan, Wrong Turn1, 2,3, 4
Vizionare placuta oricare dintre cele enumerate iti va placea!

| Sakura1218 a răspuns:

The grudge
the saw
the fountain

| Useeeer124124 a răspuns:

Sunt oarecum " pasionata " de filmele horror deci le stiu pe cele bune. Iti recomand : "The Grudge ", "Saw V ', " BloodNight [ chiar infricosator ] ", "Colectionarul de ochi ", "toolBox"

| LittleBlackDress a răspuns:

The Exorcist/Exorcistul
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Exorcist-Exorcistul-11813.html
Sper ca nu te vei speria foarte tare!

| alexicuu a răspuns:

Poi incearca:The mirror, The Grruge, My bloody valentine, oricare din seria Final destination

| adelinchik a răspuns:

Cel mai interesant film de groaza pe care l-am privit a fost The Ring.....sunt si eu un fel de amatoare a filmelor de groaza si acesta chiar mi-a placut big grin