| Supermanka22 a întrebat:

Salut la toti! Imi puteti recomanda niste filme interesante despre prietenie intre baiat si fata care devin iubiti) sau ceva ca de exemplu filmul Monte Carlo cu (Selena Gomez) sau cu Hillary Duff )) ceva usor pentru fete de privit )) Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

LOL (2012),As Cool As I Am (2013),Behaving Badly (2014),The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Art Of Getting By (2013),Wild Child (2008),Chalet Girl (2011),Pitch Perfect (2012),The Spectacular Now (2013),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey :)
Astea-s filme pentru fete (am privit multe dintre ele si chiar mi-au placut) http://www.cinemagia.ro/liste/filme-pentru-fete-8623/