| Vasy10 a întrebat:

Salut numai ce am descarcat ieri "The Expendables 2" si cand dau sa-l vad imi cere o parola.cine imi spune si mie parola aia Da funda daca se poate mersi big grin

Răspuns Câştigător
| fast4ever a răspuns:

Pentru a afla acea parola trebuie sa platesti, deci cred ca e mai usor daca ai vedea filmul onlinehappy FUNDA! eu asa l-am vazut

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Cand gasesti asemenea fisiere pe internet nu faci decat sa descarci virusi degeaba, iar parola aia e scamatoria cuiva de a baga un fisier fals in winrar si de a te fi facut sa vizitezi site-ul, eventual poate ai si virusi.

Cauta si tu un cinema prin oras happy poate-l difueaza, sau asteapta pana apare ca si DVD pe la magazinele de inchiriat, sau... in alte parti.