| COSTEL43 a întrebat:

Salut Prieteni TPU.Am mai pus aceasta întrebare și putini ați răspuns. îmi cer scuze ca va întreb din nou:
Am Văzut mai demult un film Acțiune SF în care este vorba de niste prizonieri care le da drumul undeva în desert si ii vânează cu drone. Le dau câte o lada cu arme sa se apere ceva de genul asta si putini scapă. Pe Parcursul evadări au multe capcane si obstacole. poate știți un titlu. Mulțumesc frumos pentru un răspuns.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Poate e acest film?
https://www.imdb.com/title/tt0110653/