| Optima a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti citeva filme despre anul nou/ craciun, cu atmosfera de aceste sarbatori... dar sa fie niste comedii interesante

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PinkyPu a răspuns:

Santa claus 1, 2, 3; The Polar Express; Single Santa Seeks Mrs. Claus; The 12 Dogs of Christmas; Mickey's Christmas Carol; Fred Claus; Elf; Deck the Halls; Christmas with the Kranks; Christmas in Wonderland; Christmas Do-Over; A Dennis the Menace Christmas; Barbie in a Christmas Carol(laughing]; All I Want for Christmas;
A Christmas Story; A Christmas Carol 2009; singur acasa 1, 2, 3,4; The Search for Santa Paws

| 789456123 a răspuns:

Barbi in craciun