| Floschy98 a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale gen Merlin,Game of Thrones, Legend of the Seeker.Imi plac serialele cu profil istoric si cu vrajitori! Ofer funda

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Salem (2014),altele:Charmed,Witches Of East End, mai poți încerca și Sleepy Hollow (2013)

| melinda114 a răspuns:

Daca ti.a placut Merlin (ca si mie ) te asigur ca o sa iti placa si :
Camelot (2011)
World Without End Funda?

| JoannaC a răspuns:

Pai ai putea vedea si: "The vampire diaries"(cu vampiri, vrajitoare, etc.)este si serialul meu preferat,
"The originals"(trebuie sa vezi intai The vampire diaries pentru ca este cu aceeleasi personaje.
"Secret circle"(cu vrajitoare)
"Supernatural"(tot asa, cam fantastic)
"The Tudors"(istoric)