| bea_6905 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cateva filme horror chinezesti/japoneze in afara de Shutter si One missed call. Pretty please. ^^

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Ring(Ringu) 1+2+3, The Eye(Gin Gwai), Dark Water(Honogurai mizu no soko kara), Pulse(Kairo), Audition(Ôdishon), A Tale of Two Sisters(Janghwa, Hongryeon), Shikoku, Nightmare(Gawi), Suicide Club/Suicide Circle(Jisatsu sâkuru), Vortex(Uzumaki), Koma(Jiu ming), Premonition(Yogen), Infection(Kansen), The Booth(Bûsu), Strange Circus(Kimyô na sâkasu), Evil Dead Trap(Shiryô no wana), Whispering Corridors(Yeogo goedam), Whispering Stairs(Yeogo goedam 3-Yeowoo gyedan), High School Girl's Ghost Story 4-Voice(Yeogo gwae-dam 4-Moksori), Ghost of Mae Nak, Phone(Pon), The Heirloom(Zhai bian), The Maid, Silk(Gui si), Cello(Chello hongmijoo ilga salinsagan), Reincarnation(Rinne), Tell Me Something(Telmisseomding), Face(Peiseu), Alone(2007)

3 răspunsuri:
| Dyana_2608 a răspuns:

Apartment 1303

| alexxa a răspuns:

The grudge e singurul pe care il stiu:-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring 1, 2 si 3