| RazvanTheKing a întrebat:

Acum ceva un an vazusem un film cu un tren de pasageri ce era destul de digital si scapa de sub control, Un spoiler ar fi pe la final cand personajul principal pune o dinamita in tren pentru ca trenul deja scapat de sub control era sa cada pe un spital. VA ROG FOARTE MULT DACA STITI CUM SE NUMEA FILMUL ca stiu ca l-am gasit la tv random!

1 răspuns:
| supremxxxoxo a răspuns:

Snowpiercer, chiar daca nu este asta...asta este cel mai tare cu trenuri. funda