| BlueEyes_8416 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care urmaresc serialul Clase 406 daca au vazut episoadele 23, 24, 25 si 26 ca nu le gasesc deloc pe net si nici pe youtube daca aveti vreun site unde sa le vad sau sa imi povesteasca cineva ce s-a intamplat in aceste episoade m-as bucura mult.va rog.

3 răspunsuri:
| Diana3 a răspuns:

Neata! Incearca aici:www.peteava.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna uite eu nu ma uit la serial dar am gasit un sait pentru tine unde poti vdea episoadele:http://filmeonline10.ucoz.com/news/2-0-26 aici le poti vede dela inceput. funda?