| barbutxxx a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme un film cu Nicolas Cage in care el era un asasin platit si ajunge in corea parca si se indragosteste de o farmacista muta si il invata pe ajutorul lui tot ce stie el si nu mai9 stiu cum se numeste. Funda la raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Bangkok Dangerous (2008).
http://www.imdb.com/title/tt0814022/

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Scrie numele pe google, dai pe wiki, vezi nume de filme in care a jucat, ia numele, vezi pe youtube daca e filmul tau, pe urma, nume film sub in romana pe google, dai pe site, play si acum da funda

| 50cent50 a răspuns:

Bangkok Dangerous

| Adrian0102 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/nicolas-cage-187/
Il cauti aici, sunt toate filmele lui.