| iselemga a întrebat:

am vazut mai de mult 2 filme dar numai stiu numele lor.
Primul film incepe asa, este vorba de un baiat care pleaca intr-o tabara daca nu ma insel, iar toti fac misto de el, si o singura faza am tinul minte s-a dus in baie cu o sticla de sampon si a ejaculat in el, dupa aia s-a dus la piscina si i-a pus unui langa sezlong cred, si apoi s-a dat pe fata, si s-a aruncat in piscina.
Al 2-lea film, este vorba de niste fete care pleaca in armata cred, se antreneaza, si una din ele vrea sa plece acasa, si o omoara cu arma in padure, dupa aia raman 3 fete, se duc la o masa, si ii da cineva sa guste din 3 pahare de vin, sa spuna ce contine vinul si de cand este daca imi aduc bine aminte.
Va rog, poate ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| Senzaționalul a răspuns:

Primul este American Pie Beta House.