| Florinel46 a întrebat:

Caut un film ce l-am vazut de mult timp si nu mai stiu cum se numea...ce am gasit e The Baby's Room(Películas para no dormir: La habitación del niño) dar numai in spaniola, in filmul care l-am vazut eu erau alti actori si era in engleza. Povestea e aceeasi, un cuplu se muta in casa impreuna cu un bebelus, incep sa auda voci din camera bebelusului. Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi:
Paranormal Activity 2 (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/paranormal-activity-2-489816/
Sau:
Paranormal Activity 1, 2, 3, 4 (serie, 2007/2010/2011/2012), Insidious (2010/2013), Dark Skies (2013), Sinister (2012)