| kevin5422 a întrebat:

cine imi spune cea mai buna poveste de groaza sau intamplarile voastre, dar nu funny cele mai de groaza!
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Am fost cu niste prietenii in padure si acolo era foarte intuneric asa ca am aprins un chibrit, dar s-a stins si o bufinta a trecut prin fata noastra transformandu-se in cioara si din cioara in aurolac..am fost calmi si am fugit dar in cele din urma am sfarsit tragic prin a scrie pe TPU intamplarea asta

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele mai groaznice momente au fost când mi-am pierdut părinții!
Pa, pa.

| Seducatorul a răspuns:

M-am trezit in jungla!

| Andr3y25 a răspuns:

Am fost in padure cu niste prietenii si acolo am auzit o bufinta sau ceva de genu.Si mi-a sarit putin inima din piept.(am fost la camping)

| alexxis0712 a răspuns:

Cand am vazut un sarpe dupa ce m-am trezit in fata casei :O

| LolyKissYou a răspuns:

A aflat tata de 3-ul de la mate laughing