| Levington a întrebat:

Cum se numeste filmul in care un barbat trebuie sa ia pastile ca sa devina destept si devine dependent! pe la sfarsitul filmului, il omoara pe un tip care lua si el pastile si bea din sangele lui pentru a primi doza!

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Salut!
Limitless (2011). E unul din filmele mele preferate. happy
Daca iti place acest gen de film iti recomand si Limitless 2 (2014) sau se mai numeste Lucy (2014). Este asemanator, dar un pic mai SF decat primul. Apropo nu au nici o legatura iar in rolul principal este o blonda frumoasa pe care e posibil sa o stii din filmele Marvel unde joaca rolul Viperei Negre.
Vizionare placuta! happy

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Limitless

| Namurianu a răspuns:

Limitless

| Namurianu a răspuns:

Este si serial in care apare Bradley Cooper cu acelasi nume Limitless care e destul de bunicel