| Raressh69 a întrebat:

De curand mi-am adus aminte de niste desene animate vazute in tineretehappy muchea lucheabig grin.cine stie un site pe care pot sa le vizionez, dar sa fie dublate in limba romana DAU FUNDA SI VOT! Ms:X:X

2 răspunsuri:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Daca vrei mai multe desene animate si vechi si noi aici gasesti si primul desen din lume big grin
Intra pe google si scrie la search :
peteava, ro Muchea Luchea sau Mucha Lucha cum se numeste big grin si din fericire miai adus si mie aminte de el rolling on the floor ma uit si eu la el mersi big grin
(FUNDA?)