| CheyTack a întrebat:

era acum mult timp pe ANIMAX un desen animat cu niste personaje care se bateau intr-un ring si era cu echipe si in echipa buna era unu care tragea cu degetul sau nu mai stiu cum facea, mai era unu cu un dragon negru nu imi amintesc bine as vrea sa stiu cum se numea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yu Yu Hakushooo laughing Este foarte frumos desenul happy Apropo, i se zice anime tongue Personajul meu preferat era Hiei, ala cu parul negru xD Si ala cu parul rosu nu mai stiu cum se numea... Dar era super tare tongue

| MalusDacus a răspuns:

YuYu Hakusho