| Raressh69 a întrebat:

Fiecare dintre noi am vazut filme, dar din toate filmele vazute parca unul a fost "cel mai cel " sa spuna asa. Vreau parerile voastre, deci spuneti-mi si mie va rog care esti cel mai tare film vazut vreodata!

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Scarface
Forrest Gump
Saving private Ryan
The sixth sense
Se7en
Memento
Gladiator
etc.

7 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

La categoria comedie-little man
horror-dead snow
drama.nu mai imi amintesc exact cum se chema parca the lasa house on left
am o gramada de filme preferate, dar mi-ar lua toata noaptea sa le scriu

| KellyGreen a răspuns:

Cred ca am prea multe filme preferate, adica: NOrbit, placinta americana, singur acasa, a walk to remember, one day, love alredy, titanic, niagara, avalanche...

| CataC a răspuns:

Pulp Fiction

| iLi3 a răspuns:

Te sfatui sa privesti. "Ronald Varvar" e desen animat din 2011, e foarte foarte super. Am peste 18 ani si mi-a placut, dar depinde. Nu este pentru copii de 12-13 ani acest desen animat sunt prezente scene necenzurate in el.

| c0sm1n198opt a răspuns:

Titanic

| justfantasyloveyouTaylor a răspuns:

Twilight toate partile.multa bafta in a le vedea sunt frumoase.

| k31prime a răspuns:

Big Stan, Source Code