| WinnieCat13 a întrebat:

imi puteti recomanda niste filme gen:StarStruck, CampRock.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-si-despre-adolescenti-5590/-aici o sa gasesti exact ce fel de filme iti doresti! vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Uita-te pe Disney channel pe la ora 10, 10:30 si o sa vezi acolo o gramada de filme gen :StarStruck, CampRock. Uite aici filme asemanatoare : http://www.cinemagia.ro/liste/filme-disney-channel-4791/. Keep rockz! :D

| Liiiax99 a răspuns:

She's the man
Sydney White
Stardust

| DanielW a răspuns:

Daca cauti filme proaste, atunci orice film de la Disney va fi bun.

| nimeni1234 a răspuns:

Caută le google disney movies.