| erabianleonard a întrebat:

in legatura cu un film, este un film in care un baiat pe nume nathan este adoptat si se indragosteste de o fata karen si sunt urmariti din cauza unei liste cu 25 de nume l-am vazut aseaara pe protv si mi-a placut foarte mult, imi puteti spune cum se numeste filmul va rog mult? Multumesc tuturor!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Rapirea se numeste.

| ema1ih a răspuns:

Rapirea- abduction
si mie mi-a placut multwinking

| Pisique a răspuns:

Dacă personajul ' Nathan ' era Taylor Lautner, filmul se numește Răpireawinking.
Și eu l-am văzut.
App., ești cumva din Iași, la școala Ion Simionescu în 5A/5C? confused
Îmi pari cunoscut.

| powergirl a răspuns:

Rapirea se numeste filmul a fost aseara la pro tv

| RazvanelStefanel a răspuns:

Da era super se numeste rapirea

| 7 a răspuns:

Filmul se numeste ''Abduction''(Rapirea)

| ovidiu2400 a răspuns:

Rapirea. Funda?