| ThatsMethod a întrebat:

Mi-am luat alta retea de cablu la TV.Iar nu am canalele pe care le aveam inainte.Stiti cumva vreun site unde sa pot viziona pe calculator diferite programe? : Cartoon Network, Diva Universal, Disney Channel etc. Funda! (Sa nu necesite vreun program sofisticat.)

3 răspunsuri:
| Adella92 a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ -> din pacate functioneaza doar cu internet explorer si in plus ai nevoie de programele:sopcast si vlc. in rest merge super [eu acest site folosesc]... sper ca te-am ajutat

| passarisMB a răspuns:

Http://www.cool-tv.net/ dar merge numai pe internet explorer si daca nu-ti merge vezi ca undeva in josul paginii este sopcast si vlc, instaleazale. Vizionare placuta

| xXABELXx a răspuns:

Live TV cauti pe google