| Radu_Daria_2002 a întrebat:

Salut, TPU!
Recomandati-mi si mie va rog, niste anime-uri mai noi, cu grafica mai buna, gen Owari no Seraph, Ao no Exorcist, Noragami, DanMachi, Sword art Online... Actiune, umor, chestii de-astea.

Răspuns Câştigător
| Ramirez04 a răspuns:

Bine chesti de astea draga mea poftim : Tokyo ghoul, Tokyo reavens, Overlord, Fate/zero, Fate stay nigh unlimend balde tv, Rakudai kishi no cavalery, No game no life, Rokka no yusha, Trinity seven, highschool of the dead, Death parade, Akame ga kill, shingeki no bahamut, Nanatsu no taizai, One punch man.

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Cauta pe google play, wallpaper live, halloween hd live wallpaper, abstract live wallpaper, sau live wallpaper 3d.

| ABCD122 a răspuns:

Kamigami no asobi