| Andrei_Ivan_1998 a întrebat:

stie cineva cum se numea desenul acela, de pe Cartoon Network cred...cu un pusti blond cu parul lung, care avea o sabie magica, iar cand o folosea spunea niste cuvinte si devenea musculos?

Răspuns Câştigător
| AuDreY a răspuns:

He-man big grin

2 răspunsuri:
| Grasshoper a răspuns:

Nu e johny bravo?

| sadcat15 a răspuns:

Eu stiu un desen pe nume Johnnie test. E cu un baiat blond care are un caine vorbitor si doua surori care fac teste pe el. Treaba cu sabia poate era dintr-un episod. Incearca si spune-mi daca acela era desenul pe care il cautai. Funda?