| Cristian_Marin_1996 a întrebat:

Vreau sa ma uit la niste comedii bune, am vazut foarte multe si nu prea mai stiu la ce sa ma uit. Mie imi plac foarte mult filmele gen american pie, cu petreceri si adolescenti care se imbata... Voi ce filme imi recomandati?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over, Project X, Sex Drive, High School (2010),Superbad,Bad Teacher

| MaryBMTH a răspuns:

Păi dacă ai spus că îți plac filme cu adolescenți care se îmbată îți pot recomnda filmul „The Hangover„ dacă nu-l știi, hai să îți povestesc puțin despre el.
Era vorba de un grup de prieteni care dădeau o petrecere a burlacilor în Las Vegas înainte ca unul dintre ei să se căsătorească. Dimineața după o petrecere după care nu-și mai amintesc absolut nimic, găsesc în baia hotelului un tigru, în dulap un bebeluș, iar cel care urma să se căsătorească dispăruse. Și de aici intră într-o groază de probleme încercând să-l găsească. Filmul este foarte amuzant, la fel și partea a 2-a și partea a 3-a.

Dacă pe ăsta îl știi hai să îți mai recomand unul. Este vorba de filmul „ We are The Millers „. Poți citi despre el aici. http://www.cinemagia.ro/filme/were-the-millers-571590/.
Sper că ți-am fost de folos, o zi bună.