| CameleonnnN a întrebat:

vreau sa ma uit la seria spartacus gods of arena numai sa fie mare nu micuta cum am gasiuto eu pe unele siteuri de filme sau downloadate dupa alte siteuri

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Habar nu am la ce te referi cand spui ca ai gasit-o dar mica... Daca vrei sa vezi toate episoadele din toate cele trei sezoane, trebuie sa stii ca fiecare sezon are numele lui :Spartacus-Blood and Sand, Spartacus-Vengence, Spartacus -War of the Damned. Spartacus-Gods of Arena este o mini serie de 6 episoade in care actiunea se petrece inaintea venirii lui Spartacus in casa Batiatus.